Зловмисники блокують Mac через iCloud

 

Зловмисники блокують Mac через iCloud і вимагають викуп за відновлення доступу до пристрою.
Кіберзлочинці навчилися вимагати гроші у власників Mac за допомогою функції Find My iPhone. Як повідомляє портал MacRumors, за останні кілька днів почали з’являтися скарги від користувачів, які стали жертвами вимагачів. Зловмисники авторизуються в обліковому записі iCloud жертви і,  використовуючи функцію Find My iPhone, віддалено блокують її комп’ютер та вимагають викуп за відновлення доступу.
Маючи логін і пароль жертви, шахраї можуть заблокувати її пристрій навіть при активованій двофакторній аутентифікації. Річ у тім, що компанія Apple дозволяє скористатися функцією Find My iPhone без двофакторної аутентифікації в разі втрати або крадіжки єдиного довіреного пристрою.
Користувачі, чиї облікові записи iCloud були заздалегідь зламані, отримують від здирників повідомлення з вимогою викупу за код доступу для розблокування Mac.

Під загрозою опинились користувачі, які використовують одні й ті ж облікові дані для різних сервісів.
Для того щоб не стати жертвою вищеописаного шахрайства, рекомендується змінити Apple ID, включити двухфакторную аутентифікацію і не використовувати один і той же пароль для різних сервісів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.