Google збирає дані про місцезнаходження навіть при вимкненій геолокації

 

Багато користувачів вважають, що для припинення відстеження місцезнаходження достатньо вимкнути службу геолокації в налаштуваннях пристрою. Проте, журналісти видання Associated Press з’ясували, що Google продовжує відстежувати місце розташування користувача і зберігати його в особистому профілі навіть при відключеній геолокації.

Представники Google підтвердили дану інформацію, пославшись на один з пунктів угоди про використання.

«Існує безліч способів, за допомогою яких Google може використовувати геолокацію для поліпшення обслуговування користувачів, в тому числі: історія місця знаходження, активність в інтернеті і додатках, а також через служби визначення місця знаходження на рівні пристрою. Ми надаємо чіткий опис даних інструментів і засоби управління, щоб користувачі могли включати або відключати їх і видаляти історію в будь-який час», – відзначили представники компанії. 

Дійсно в політиці конфіденційності Google зазначається, що ваше місцезнаходження може з різним ступенем точності визначатися за допомогою GPS, IP-адреси, даних датчиків вашого пристрою, інформації про об’єкти поблизу вашого пристрою, як-от точки доступу Wi-Fi, стільникові антени та пристрої з увімкненим з’єднанням Bluetooth. 

Для часткового вимкнення відстеження розташування необхідно перейти в налаштування облікового запису Google в пункт «Керування активністю» і вимкнути відстеження. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.