Не залишайте свою дитину наодинці ні з ким і ніколи — педофіли серед нас.

 

Сьогодні, перечитуючи новини з “даркнету”, натрапив на матеріал про форуми педофілів.

Tor-мережею користується дуже багато людей, які відчувають сексуальний потяг до дітей. Тут для них є багато «цікавого». По-перше, величезні архіви порно відео за участю неповнолітніх. По-друге, це форуми, де люди діляться особистим досвідом спокушання дітей і приховування цього процесу від оточуючих.

Деякі педофіли вважають секс з дітьми абсолютно неприйнятним і знаходяться на «консервативних» розділах форумів, де викладають просто еротичні фото маленьких дівчаток і хлопчиків, з закритими статевими органами. Але є люди, яким мало просто перегляду відео і вони прагнуть втілити свої фантазії в реальність.

Головним шоком при підготовці цієї статті для мене було дізнатись про існування російськомовної книги для педофілів — 200 сторінок про те, де знайти потенційно доступну дитину і як розпізнати її, як втертися до неї в довіру, як не залишати слідів і як зробити так, щоб дитина нікому ніколи не розповіла про те, що з нею робив збоченець чи гвалтівник.

І судячи по форумах, безлічі педофілів дійсно вдається повернути справу так, що батьки не дізнаються про те, що сталося з їхньою дитиною, адже найчастіше дітей спокушають не маніяки на вулицях, а сусіди, вчителі, родичі або друзі сім’ї.

Не залишайте свою дитину наодинці ні з ким і ніколи без відеоспостереження, будуйте з нею дружні, довірливі відносини, щоб ви знали з ким вона спілкується і проводить час. Педофілів серед нас набагато більше, ніж можна припустити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.