Інтернет шахрайства

 
Шахрайство – це заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою. Відповідно до чинного Кримінального Кодексу України за такі дії, залежно від наслідків та способу вчинення, передбачається відповідальність від штрафу у розмірі 850 гривень до позбавленням волі на 12 років.
Практичного кожного дня  доводиться спілкуватися з людьми, які стали жертвами кібер-шахраїв. Незважаючи на застереження у ЗМІ, ми, прагнучи заощадити кілька гривень при покупці, скажімо, нового планшету, нехтуємо простими правилами безпеки й логіки, і «власними руками» віддаємо своє майно, кошти, а інколи й всі грошові збереження невідомій особі. Думаєте жертви кібер-шахраїв — лише літні люди, які погано орієнтуються в сучасних технологіях? Зовсім ні. Ошукують усіх — студентів, пенсіонерів, менеджерів середньої й вищої ланки, кваліфікованих працівників, бізнесменів.
Під різними приводами «виманювали» від кількох гривень до мільйону.
Тут ви знайдете інформацію про актуальні шахрайські схеми, інструкції як від них уберегтись і що робити коли ви потрапили в пастку до шахраїв.